czwartek, 22 listopada 2012

..z piórkiem :D

..karteczka  dla SP .. dumamłam  dumałam skąd piórka wytrzasnąc - to  wyjęłam  z poduszki 2 :D   i  dorobiłam janiołkowi  skrzydelka - mąż stwierdził , że wyglądają  jak rogi , ale mi się podobają :D na zbliżeniu macie dokładniejszy obraz :D  a stempelek  z napisem jest   autorstwa Klaudii  :)14 komentarzy:

 1. w końcu widzę wymyśliłaś to piórko ;) fajnie wygląda wraz z aniołkiem :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawy pomysł :) I śliczna praca.

  OdpowiedzUsuń
 3. No bez przesady! Skrzydełka są trochę odjechane (mnie się kojarzą ze skrzydłami nietoperza lekko), ale na pewno nie wyglądają jak rogi :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koło 18 października zrobiłam sobie rundkę po pomorskich blogach i każdemu pisałam w komentarzu, że się witam i że go dodaję do swojej bloglisty. Tobie na pewno też, przynajmniej taki miałam zamiar, tym bardziej, że doskonale pamiętam Twój blog i dopisałam się do jego obserwatorów. Jednak teraz nie widzę swojego wpisu. Zaczęłam go szukać, bo chciałam Ci wysłać troszkę kolorowych piórek (tak, żebyś miała, po prostu) i przypomniałam sobie, że jesteś z pomorskiego, i że już tu byłam. Sprawdź proszę, czy masz taki mój wpis, bo na innym blogu, też jest podobna sytuacja i nie wiem, czy ja już nie umiem bloggera obsługiwać czy jak ;-) To co, napiszesz mi adres, gdzie mogę wysłać piórka?

   Usuń
 4. Fajne piórkowe skrzydełka ma Twój aniołek1

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie tam rogi! Skrzydełka najprawdziwsze!!!! Piękna kartka!

  OdpowiedzUsuń
 6. Skrzydełka bardzo pomysłowe! Piękna kartka;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna kartka, aniołek uroczy :)

  OdpowiedzUsuń