poniedziałek, 3 listopada 2014

Creative blog tourWitajcie!


 Blogowe zabawy, jakoś mnie nie pociagąją  - słowem mówiąc nie chce mi się :). Jednak, kiedy Maria zaprosiła mnie i tym samym wyróżniła u siebie, zrobiło mi się niezwykle miło i stwierdziłam, że  - no dobra może podam to dalej ;). Tym samym zapraszam Was w dzisiejszym dniu do poznania dwóch super kobitek :)


Marię poznałam ,jak sama wspomniała na portalu  Scrapujacych polek ..zaczęła się gadka szmatka , od słowa do słowa..i postanowiłyśmy się spotkać :) pamiętam to jak dziś - jakieś  3 tyg po moim  ślubie spotkałyśmy się po raz pierwszy i rzeczywiście było tak, jakbyśmy się znały już od dawna.. na Marysię mogę liczyć , mogę zawsze z nią pogadać , powiedzieć co leży na sercu i że nie poleci  z tym  do innych z jęzorem, zawsze bardzo chętnie goszczę ją u siebie, zdarzają nam się nocne posiedzenia - no może północne bo zazwyczaj o północy grzecznie idziemy spać ;) wspólne gadki przy scrapowaniu, kręceniu big shotem dają tyle radości :) Mam nadzieję , że nasze relacje zawsze będą takie radosne, bo nawet jesli mam jakiegoś dołka Maria zawsze mnie z niego wyciągnie :*

Creative Blog Tour


to zabawa, dzięki której można poznać ciekawe i kreatywne osoby, no i poznać się nieco bliżej dlatego w tym celu trzeba odpowiedzieć na kilka pytań:

1. Nad czym obecnie pracuję?
..oczywiście ,że nad scrapowanie ,hehe :D a mianowicie nad dziecięymi  kartkami, albumami, zaproszeniami ,mam blat pełen różowo , niebieskich papierków oraz innych kolorowych - i żabek ,sów, kwiatków :)


2. Czym moja praca różni się od innych?
..uch  trudne pytanie...myślę ,że każdy ma swój  własny  styl ,ja staram się , żeby każda kartka była w jakimś innym stylu a nie tak na jedno kopyto na zasadzie -kwadratowa baza,papier, obrazek kwiatek ...


3. Dlaczego tworzę i piszę bloga?
..w sumie sama nie wiem .. może gdzieś tam mam nadzieje , że jest ktoś kto w dżungli blogowej  gdzieś znajdzie moje wypociny, może się zainspiruje,czasami szepnie miłe słówko ...4. Jak wgląda mój proces tworzenia?
..noo to jest pytanie za 100 punktów ..zazwyczaj zanim zasiądę do tworzenia przygotowuje sobie kawę czy herbatę ,czasami małe co nieco i dobieram po kolei ,papiery dodatki, później coś staram się z tego wykombinować :)

Zadaniem tej zabawy jest poznanie kreatywnych osób, więc na moim blogu zapraszam Was do poznania Franceski :)Z Fran  poznałysmy  się gdzieś w odmętach sieci ,odwiedzałysmy  nawzajem  swoje blogi,później zaczęłyśmy rozmawiać  no i zaprosiłam ją do  wspólnego  tworzenia bloga123 :) w Nowy rok udało mi się poznać  z Fran osobiście - przebywałam akurat na południu i od słowa do słowa - umówiłyśmy się ,a "na żywo"  Fran okazała się jeszcze sympatyczniejsza niż w sieci :) i oprócz tego  świetna z niej kucharka przygotowała nam same pyszności obiadek , kawka, kolacyjka...mmm...oczywiście nie obyło się bez noworocznego toastu i "scrapnięcia" :)  ..mam nadzieję , że nie było to  nasze ostanie spotkanie w realu :)

Marii dziekuję za zaproszenie  i przekazuję pałeczkę Fran - czekając kogo ona zaprosi na kolejny tour :)

3 komentarze:

 1. Kochana, bardzo mi miło, że dołączyłaś do zabawy i dziękuję za fanastyczne słowa :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej hej, ja z innej bajki...
  Bierzesz udział w wymiance kartek świątecznych w Artimeno. Do Ciebie powinna przysłać kartkę Elżbieta Kubiak, czy może masz jej namiary? Ja jej mam wysłać kartkę, ale niestety nie odzywa się, nie odpowiada na moje zaczepki na blogu.
  Bedę wdzięczna za pomoc ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj, ponieważ okazło się, że p. Kubiak sie nie odzywa, w związku z tym Tobie wysyyłam karteczke.
  Proszę, napisz do mnie renatasobanska@op.pl i podaj adresik

  OdpowiedzUsuń